Вибрати категорію
    Loading...

Наша місія

Для мам, які хочуть задовольнити всі потреби своєї дитини, при цьому заощадити гроші та час на пошуки, KIDIUM є онлайн-помічником, де зібрано весь спектр послуг, спеціалістів, товарів, подій та закладів для дітей.

На відміну від соцмереж, чатів, порад подруг і дощок оголошень, на Кідіум в три кліки можна знайти, порівняти та замовити в одному додатку все, що потрібно дитині, залежно від її віку та місця проживання.

Кідіум - це не просто маркетплейс дитячих товарів. Кідіум об'єднує (“метчить”) на єдиній платформі мам і всіх, хто піклується про дітей.

Для продавців дитячих товарів, фахівців, які надають послуги для дітей, закладів, орієнтованих на сімей з дітьми, які прагнуть підвищити продажі та досягти лояльності клієнтів, Кідіум є інтернет-платформою, яка допомагає знаходити клієнтів, розвивати свій бренд та впізнаваність, підвищувати доходи без непередбачених витрат за рекламні кампанії, які можуть так і не окупитися.

На відміну від традиційної та онлайн-реклами, на Кідіумі є потрібна цільова аудиторія, яку немає необхідності таргетувати, а витрати на продаж відомі наперед - сайт працює по справедливій комісії тільки з успішних угод, здійснених через платформу.

Наша місія - покращити життя мам та дітей в Україні та вирости глобально, стати стандартом індустрії у сфері дитячих товарів та послуг, стати таким онлайн-помічником, де мами зможуть вирішити будь-яке своє завдання у кілька кліків.

Хочеш продавати товари на Кідіум? Пройди швидку реєстрацію.
Потрібен тільки твій номер телефону:

Powered by Cyber Spells
Увійти Послуги Товари Дописи