Вибрати категорію
    Loading...

Як я можу продавати товари /надавати послуги на KIDIUM?

Спершу система запропонує вам зареєструватися та підтвердити свій номер телефону. Інколи потрібно зачекати кілька хвилин, доки на ваш номер телефону прийде SMS із кодом підтвердження.

1. Заповнити профіль

Далі вам потрібно заповнити свій профіль - ввести справжнє ім’я та прізвище, завантажити своє фото. У детальному описі не будьте занадто скромними, а навпаки - опишіть детально ваш досвід, успіхи, досягнення чи нагороди. Також не зайвим буде відзначити, чому саме у вас мають замовляти, а не в когось іншого? Введіть свою адресу, щоб вас і ваші послуги чи товари могли знайти в першу чергу ті батьки, котрі проживають поруч.

Після цього ви можете почати створювати Товари чи Послуги, але їх поки що не побачать інші учасники. Ми в KIDIUM в першу чергу дбаємо про безпеку, адже йдеться про дітей. Тому за баєанням кожен, хто бажає пропонувати свої Послуги/Товари на KIDIUM, повинен пройти верифікацію.

2. Податись на верифікацію.

Так ми називаємо процес підтвердження особи на KIDIUM. Для того, щоб підтвердити вашу особу та отримати високий рівень довіри від покупців, вам потрібно відправити нам на перевірку інформацію про себе.

Натисніть на яскраво жовту кнопку Верифікуватися у вашому профілі та завантажте необхідні документи. Детальна інструкція у розділі Верифікація

Допоки наші адміністратори проводитимуть перевірку справжності вказаного імені і вашої особи, ви можете продовжувати створювати Товари/Послуги, натискаючи на + на відповідних вкладках.

3. Створити товари

Вам потрібно буде придумати заголовок, додати реальні фотографії та зробити детальні описи ваших Товарів/Послуг, а також вказати ціни. Якщо ціни на різні розміри чи різні кольори чи на різну комплектацію одного й того ж товару відрізняються, натисність кнопку “Додати варіанти”, щоб поставити відповідні ціни до кожного з варіантів ваших товарів.

Після успішної верифікації, ви можете опублікувати свої Товари/Послуги, відкривши відповідну вкладку у вашому Профілі, та натиснути кнопку Активувати в списку товарів біля кожного з них. Тепер вони з’являться у Каталозі.

Якщо Замовнику сподобався ваш Товар/Послуга, він зможе додати її в Улюблене.

Або надішле вам повідомлення в чат, щоб уточнити деякі деталі. Згодом ви можете додати в описі Товару/Послуги відповіді на запитання, які часто виникатимуть у ваших Замовників.

Якщо ваш товар покупець кинув у Кошик і оформив замовлення, тоді ви отримаєте сповіщення про це і побачите замовлення, які вам поступили, у підпункті меню Вхідні замовлення.

Хочеш продавати товари на Кідіум? Пройди швидку реєстрацію.
Потрібен тільки твій номер телефону:

Powered by Cyber Spells