Вибрати категорію
    Loading...

Верифікація

Щоб підтвердити вашу особу та публікувати товари та послуги у Каталозі, ви можете пройти верифікацію - підтвердження справжності вашої особи. Так покупці зможуть вам довіряти і ви підвищите свої продажі.

Для цього натисніть на кнопку Верифікуватись у вашому профілі, вкладка Інформація. У новому вікні заповніть всі необхідні поля - вкажіть ваше ім’я та прізвище, дату народження та серію і номер паспорта

Завантажте фото або сканкопії документу, що підтверджує вашу особу - паспорта або ID-картки.

Якщо у вас паспорт старого зразка, то знадобляться його 1, 2-3 та 10-11 сторінки. Останнім штрихом стане ваше селфі з відкритим паспортом, на зразок того, як у банку вас фотографують з карткою. Це допоможе нам визначити, що верифікацію проходите ви самостійно, а не інша особа без вашого відома.

Для селфі з паспортом вам потрібно розкрити паспорт на сторінці з вашою фотографією і зробити ваш із паспортом спільний знімок. На цьому фото має бути видно чітко ваше обличчя і ваш відкритий паспорт. Перед завантаженням впевніться, що фото вас обох достатньо чітке.

Якщо у вас ID-картка, то потрібно буде завантажити фото або сканкопії лицевої і тильної сторони картки, а також селфі з нею так, щоб було чітко видно ваше обличчя та лицеву сторону вашої ID-картки.

Після заповнення полів і завантаження фото, натискайте на кнопку Відправити. Після перевірки нашими адміністраторами ви отримаєте сповіщення про те, що ваша верифікація пройдена успішно або… потрібно буде пройти її повторно, якщо виникнуть неточності.

Ви можете бути спокійні щодо своїх персональних даних. Ми дбаємо про їхнє надійне зберігання, нікому не передаємо, а копії документів після проходження перевірки одразу видаляємо.

Хочеш продавати товари на Кідіум? Пройди швидку реєстрацію.
Потрібен тільки твій номер телефону:

Powered by Cyber Spells