Вибрати категорію
    Loading...

Створення Товару

На сторінці створення товару вам потрібно заповнити всі необхідні поля. Спершу оберіть тип товару, який збираєтеся продавати. Таким чином ваш товар потрапить у відповідний розділ Каталогу і покупці його зможуть з легкістю там знайти.

Придумайте чітку і лаконічну назву вашого товару. Тут варто обмежитися кількома словами, а решту деталей описати в текстовому полі, призначеному для всебічного опису всіх властивостей, функцій і переваг вашого товару.

Якщо товар є в наявності, тобто він лежить у вас на складі і готовий у цю мить до відправки, тоді ставте галочку навпроти цього запитання. Якщо товар доступний тільки за попереднім замовленням, тоді галочку не ставимо.

Оберіть, новий чи вживаний ваш товар. Ми додали цю опцію, щоб покупці могли з легкістю відшукати саме такий товар, який їм більше до вподоби.

Зазначте виробника товару та країну.

Оберіть доступні методи доставки для вашого товару.

Вкажіть ціну. Ціна має бути справжньою, адже ми на KIDIUM дбаємо про чесність і прозорість покупок і вважаємо, що ціна має бути чітко визначеною і вказаною на сайті.

Оберіть одиницю виміру вашого товару: ви продаєте його поштучно, за набір, за упаковку, тощо.

Додайте реальні фото вашого товару хорошої якості. Обирайте яскраві і чіткі фото, адже від цього залежить, чи приверне ваш товар достатньо уваги покупців.

В кінці сторінки натисніть на кнопку Створити товар, якщо бажаєте його доповнити пізніше. Товар створено і збережено. Ви можете його доповнити, відредагувати чи попередньо переглянути у своєму кабінеті, вкладка Мої товари

Натисніть на кнопку Опублікувати, тоді товар з'явиться одразу у Каталозі, а ви будете направлені на його попередній вигляд, щоб упевнитися в тому, що все правильно заповнили.

Вітаємо, ваш перший товар створено!

Хочеш продавати товари на Кідіум? Пройди швидку реєстрацію.
Потрібен тільки твій номер телефону:

Powered by Cyber Spells