Вибрати категорію
    Loading...

Розмір комісії та типи угод

Ви можете створювати і публікувати скільки завгодно товарів і послуг на KIDIUM. За створення та публікацію товарів і послуг ви не платите. Комісію за користування майданчиком KIDIUM та його сервісами сплачує Продавець/Виконавець. Розмір комісії становить 10% з успішно проданого Товару/Послуги.

Оплата буде стягуватися в тому порядку, який тип угоди ви обрали:

1. Звичайна угода - такий тип взаємодії між Замовником і Продавцем/Виконавцем, коли Замовник сплачує Виконавцеві/Продавцеві кошти за товари/послуги готівкою, наложеним платежем або онлайн-оплатою на реквізити Продавця/Виконавця. В такому разі Продавець/Виконавець сплачує комісію за користування сервісами платформи в момент прийняття в роботу замовлення.

Сплатити можна з банківської картки або аккаутну LiqPay. Для оплати банківською карткою потрібно ввести номер карти, термін дії та CVV код, що знаходиться на звороті картки. Після цього у своєму мобільному банкінгу треба підтвердити, що ви здійснюєте оплату. Готово, комісію сплачено, замовлення отримано.

У разі, якщо покупець відмовиться від замовлення і скасує його у своєму кабінеті, ви отримаєте сплачену комісію назад автоматично.

2. Захищена угода - це такий тип взаємодії між Замовником і Продавцем/Виконавцем, коли вся сума замовлення списується із балансу Замовника на початку дії угоди, “заморожується” на стороні платіжного сервісу на термін, доки угода не буде закрита. Тільки після цього кошти переходять на баланс Продавця/Виконавця за мінусом комісії платформи.

Хочеш продавати товари на Кідіум? Пройди швидку реєстрацію.
Потрібен тільки твій номер телефону:

Powered by Cyber Spells