Вибрати категорію
    Loading...

Правила для продавців

KIDIUM - це проект, який орієнтований в першу чергу на батьків та дітей, тобто покупців. Ми в KIDIUM піклуємося в першу чергу про те, щоб кращі Продавці та Виконавці отримували найбільше уваги. Тому ми склали кілька правил, за недотримання яких можемо видалити або заблокувати профіль користувача.

Зверніть увагу, що на KIDIUM заборонено створювати кілька профілів. Як продавцям/виконавцям, так і замовникам.

1. Створюйте товари/послуги згідно рекомендацій - обирайте найбільш підходящу категорію, вказуйте лаконічні заголовки та не скупіться на слова у детальному описі товару/послуги. Розміщуйте реальні фотографії для товарів, а також вказуйте реальну ціну та умови відправки та доставки.

2. Верифікуйте свій профіль, щоб ваші товари стали видимими для всіх учасників спільноти KIDIUM - надайте фото свого паспорта чи id-картки. Тільки після проходження верифікації, ви зможете продавати свої товари чи послуги.

3. Спілкуйтеся із Замовниками тільки за допомогою чату KIDIUM. Після того, як ви приймете в роботу замовлення, вам будуть доступні інші контактні дані Замовника.

4. Якщо ви хочете прийняти замовлення в роботу, вам потрібно, в залежності від того, який тип угоди обрав Замовник. Якщо Звичайну - поповнити свій баланс і оплатити комісію. Якщо Захищену - отримати свої кошти за замовлення після успішного завершення угоди, з вирахуванням розміру комісії.

5. Отримані замовлення обробляйте швидко. Це впливає на ваш рейтинг.

6. Залишайте відгук про замовника і просіть, щоб він надав розгорнутий відгук про вас. Це допоможе піднятися в рейтингу і ще більше замовників обиратимуть вас. Ставлячи відгуки іншим, ви піднімаєте свій рейтинг теж.

7. Уникайте конфліктних ситуацій, а якщо клієнт не задоволений покупкою, намагайтеся вирішити цю ситуацію без нашого супроводу. Ми залишаємо за собою право заблокувати або видалити тих Продавців/Виконавців/Замовників, які не намагаються вирішити мирно конфліктну ситуацію, не виходять на зв’язок чи отримали погані відгуки або на яких поскаржилися.

8. Будьте активними - якщо вас не було на Кідіумі більше 60 днів, ваші товари/послуги можуть бути видаленими без попередження.

Хочеш продавати товари на Кідіум? Пройди швидку реєстрацію.
Потрібен тільки твій номер телефону:

Powered by Cyber Spells